Alkohol v kufru

Symbol luxusní dovolené, pyšnící se snad největším počtem velkolepých a někdy až výstředních staveb, jistota blankytného nebe bez mráčku a příjemně teplého moře po celý rok.
Pravidla fóra
V Arabských Emirátech se snoubí luxus s nádechem exotiky. Tato malá bohatá země na severovýchodě Arabského poloostrova je ideálním místem pro dovolenou. Zdejší fórum vám může poskytnout praktické informace před tím, než na zájezd do Emirátů vyrazíte.
Odpovědět
Dorot
Příspěvky: 5
Registrován: 10 bře 2010, 16:32

Alkohol v kufru

Příspěvek od Dorot »

Ahoj

Koupili jsme si dovolenou na konec října do Dubaje. Víme, že je tam v téhle době Ramadán. Protože mám zrovna v téhle době narozeniny, tak jsem si myslela, že bych si vzala sebou lahev sektu.

Zatím jsem ale všude četla, že to není povoleno. Nevíte někdo, když si koupím Duty-free-Shopu nějaký alkohol nebo nějaké jídlo v kufru, jestli se to smí?
Lumir
Příspěvky: 4
Registrován: 08 bře 2010, 19:17

Re: Alkohol v kufru

Příspěvek od Lumir »

Podle mne není nutné si něco tahat do hotelu. Kdykoliv si můžeš nechat doplnit minibar. Vůbec není problém i v době Ramadánu.
Jestli chceš, tak si to můžeš i koupit na letišti, je to určitě levnější, protože to je bez cla.
Radim
Příspěvky: 2
Registrován: 10 bře 2010, 16:33

Re: Alkohol v kufru

Příspěvek od Radim »

Já se přiznám, já si vždycky v Duty-free-Shopu nacpu batoh plechovkovým pivem a ještě přihodím nějakou lahvičku vína.
Prodejna na letišti není moc velká, ale mají všechno.
V hotelu pak pití dám raději do kufru, nemusím nikoho dráždit.

Přeji vám pěknou dovolenou.
Odpovědět