Stejný pokoj v hotelu Clubhotel Sun Garden

Vyslovíme-li Tunisko, někomu se vybaví příběhy Šeherezády z Pohádek tisíce a jedné noci, jinému Kartágo a punské války, ale skutečností je, že si ho oblíbili turisté pro svou dovolenou. Nezapomenutelnou atmosféru z jízdy na velbloudovi po saharské poušti, střídá pohled na historické stavby v Monastiru, potápěčským rájem je Tabarka a oblíbená jsou Hammametská tržiště kde usmlouváte téměř cokoliv.
Pravidla fóra
Doporučení, nebo naopak výhrady k této africké zemi se zařazují sem. Podrobnější informace o Tunisku snad nebudou na škodu.
Odpovědět
Vrtak
Příspěvky: 6
Registrován: 28 úno 2010, 20:03

Stejný pokoj v hotelu Clubhotel Sun Garden

Příspěvek od Vrtak »

Moc prosím o radu.

Letíme v červnu do Tuniska. Budeme bydlet v Hammametu v hotelu Clubhotel Sun Garden. Už jsem v tomto hotelu jednou na dovolené byli a bylo to tam moc krásné. Chtěli bychom si ty chvíle ještě jednou připomenout. Také bychom chtěli bydlet ve stejném pokoji.

Jenže nevím jak to mám zařídit. V cestovní kanceláři mi řekli, že to bohužel není v jejich kompetenci.
Prosím poraďte jak to mám zařídit.

Moc děkuji
Budik
Příspěvky: 3
Registrován: 31 bře 2010, 20:12

Re: Stejný pokoj v hotelu Clubhotel Sun Garden

Příspěvek od Budik »

Já být tebou, tak si zadám do vyhledávače název hotelu a všechno co o tom vím. Určitě tam najdeš nějaké kontakty a zkus tam napsat email. Myslím, že za zkoušku nic nedáš.

Držím palce.
Odpovědět